Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme yapabiliyor muyum?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Değişim ve iade koşulları nelerdir?

Ürünün kullanılmamış, katlanmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Denenmiş ve katlanmış ürünlerin değişim/iade işlemi kabul edilmemektedir.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargo sistemine girildiğinde SMS ve E-posta yoluyla bilgilendirilmektesiniz. Size iletilen Yurtiçi Kargo takip numarası ile kontrolünü sağlayabilirsiniz. Takip numarasının ulaşmadığını düşünüyorsanız bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Hangi kargo şirketi tarafından gönderim yapılmaktadır?

Siparişleriniz ''Yurtiçi Kargo'' güvencesi ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Evde kimse olmadığı için ürünüm geri gönderilmiş. Ne yapabilirim?

Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda siparişiniz size en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla siparişinizi teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan siparişler Badger Collection’a geri gönderilir.

Kargo ücreti ne kadar?

50₺ ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. 50₺'ye kadar olan alışverişlerde ise kargo ücreti 9.90₺'dir.

Taksitle ödeme yapabilir miyim?

Kredi kartı ile taksitli alışveriş seçeneğimiz bulunmaktadır.

Ödeme sisteminize güvenebilir miyim?

Ödeme sistemimizin altyapısı shopier.com tarafından sağlanmaktadır ve bu sistem en ileri güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlayan PCI DSS uyumluluğuna sahip bir altyapı sunar. Ayrıca ödemeye dair tüm işlemleriniz kişisel ve kart verileri güvende tutan 256-bit SSL sertifikası kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra ortalama 1-3 iş günü içerisinde adresinize ulaşır. Resmi ve idari tatiller bu süreye dahil değildir.

Siparişimi bir başkası teslim alabilir mi?

Teslimat adresi bilgilerinde belirtilen kişi adına bir yakını kimlik tespitiyle, hem kapıdan hem de kargo şubesinden ürünü teslim alabilir